Olta Gixharit i dërgojnë dron në BBV, rrjeti shpërthen ndaj produksionit (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ditën e sotme aktores Olta Gixhari i është dërguar një dron në shtëpinë e Big Brother.

Teksa ishte duke qëndruar në oborr me banorët e tjerë, ishte vetë Olta ajo që pa dronin e para.

“Olta luanesha”, ishte mesazhi për Gixharin.

“Ua faleminderit”, dëgjohet të thotë Gixhari në videon e mëposhtme.

Kujtojmë se dronet në mbështetje të këngëtarit Luiz Ejlli kanë qenë të shumta gjatë ditëve të fundit nga fansat e tij.

Por kur fansat dërguan dron në mbështetje të Luizit, produksioni urdhëroi të gjithë banorët të fusteshin brenda në mënyrë që mos e shikonin mesazhin.

Olta Gixharit i dërgojnë dron në BBV, rrjeti shpërthen ndaj Olta Gixharit i dërgojnë dron në BBV, rrjeti shpërthen ndajOlta Gixharit i dërgojnë dron në BBV, rrjeti shpërthen ndaj

Të fundit

Rama në konferencë me Zelenskyn: Të nderuar të mikëpresim një udhëheqës të rezistencës

Kryeministri Edi Rama deklaroi se kombi shqiptar mbështet Ukrainën në luftën e saj kundër agresionit rus. Në një konferencë të...

Samiti i Ukrainës në Tiranë/ Erdogan: Gati të rikthejmë palët në tryezën e bisedimeve

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ka mbajtur një fjalë përshëndetëse në samitin për Ukrainën që po mbahet në Tiranë. Në një videomesazh presidenti...

FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare. Kryeministri Rama dhe presidenti i Ukrainës...

E veja e Navalnyt: Nuk jam e sigurt nëse funerali i Alexey do jetë paqësor!

E veja e Alexey Navalny thotë se nuk është e sigurt nëse funerali i tij do të jetë i qetë ose nëse policia do...

Përmbyset autobusi me nxënës në Itali, plagoset rëndë shoferi

Një autobus me nxënës doli nga rruga në Baragiano në Potenza për të shmangur një përplasje kokë më kokë me një makinë, duke u...

Lajme të tjera

Web TV