“Turi i realitetit”/ Këlliçi vijon takimet në Tiranë, i bindur për fitoren e 14 majit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kandidati i demokratëve për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka vijuar edhe sot takimet me qytetarët, në kuadër të zgjedhjeve të 14 Majit.

Përmes një fotoalbumi në rrjetet sociale, Këlliçi shihet i rrethuar nga të rinjtë, teksa përcjell mesazhin se tashmë ka nisur turi i të vërtetës dhe realitetit.

“Ky është turi i realitetit. Të rinjtë i thonë gjërat ashtu siç janë. Mbani vesh. Fitojmë Tiranën”, shkruan Këlliçi, krahas fotove.

Të fundit

Evropiani në Gjermani, 16 punonjës të policisë shqiptare pjesë e masave të sigurisë

Policia e Shtetit do të japë kontributin e saj për garantimin e sigurisë gjatë Kampionatit Evropian të Futbollit, që...

FOTO/ PD bën ndryshimin e papritur, banderola që ‘habiti’ të gjithë

Kampionati Europian i Futbollit do të nisë mbrëmjen e sotme me sfidën hapëse Gjermani-Skoci. Ndërsa, nesër do të luajë edhe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, e...

Basha: Sali Berisha nuk e rrëzon dot Edi Ramën, do rinisim gjyqin për vulën e PD

Lulzim Basha ka dale para mediave diten e sotme duke deklaruar se do te vijoje kalvarin gjyqesor per vulen dhe logon e Partise Demokratike...

“Vendimi për vulën tërësisht i padrejtë”, Basha premton parti të re

Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat tha se vendimi i Gjykatës së Apelit më 11 qershor për vulën e Partisë Demokratike ka qenë...

E rëndë/ Të shtëna me armë në një plazh, raportohet për një viktimë dhe disa të plagosur

Informacionet e para flasin për një përplasje të armatosur mes të huajve jashtë një supermarketi Një përleshje e armatosur ka ndodhur këtë të premte midis...

Lajme të tjera

Web TV