“Janë ca që zënë raftet kot”, Luizi bën komentin epik ndaj banorëve: Si nuk e kuptojnë…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Luizi shkon shumë mirë me Oltën, tha Armaldo dhe Kristi gjatë një bisede që po bënin në dhomën e ndenjes me Luizin.

Sipas tyre, edhe pse Luizi dhe Olta debatojnë shpesh herë me njëri-tjetrit, ata gjithësesi shkojnë mirë.

Armaldo: Kur vjen puna për tulla, ky e ngren, Olta i fut shkelmin.

Tre banorët disktuan edhe për Ronaldon, i cili doli nga shtëpia spektaklin e kaluar. Luizi tha se e ‘ngriti’ ai Ronaldon, duke i thënë ‘Butterfly’, ku ky i fundit nisi të qante prej kësaj situate, dhe shkoi për ngushëllim tek Olta.

Ishte Olta ajo, që sipas Luizit, e përcolli Ronaldon nga shtëpia.

Luizi; Unë nuk e kuptoj. Janë disa banorë që vijnë e hapin dhe mbyllin valixhet kot. Si nuk përtojnë hap e mbyll kot. Si nuk përtojnë. Ose hajde me një çantë sportive.


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV