(VIDEO) Banorja e njohur e ‘BBV’ rrëfen periudhën e errët të divorcit: Kam menduar…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Diola bëri një deklaratë të fortë, sa i përket periudhës së ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj.

Ajo tha se para tre vitesh, kur u divorcua nga bashkëshorti, ka menduar çdo mënyrë që mund të sillte mosekzistencën e saj, pasi nuk pranonte dot realitetin.

Diola u shpreh se forca e saj e vetme në të gjithë atë periudhë të errët, kanë qenë vajzat. Ishin ato, arsyeja pse ajo merrte frymë ende dhe motivi pse ajo është ende gjallë sot.

Ajo tha se nga kjo histori, mësoi sesa e fortë është dhe se e vetmja mënyrë për t’i përballuar këto situata është që të vazhdosh përpara.


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV