Plagosje me thikë/ Një person në gjendje të rëndë, detajet e para

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin në qender të qytetit pranë Drejtorisë së Tatimeve. Sipas të dhënave të para mesohet se shtetasi Bledar Troshani, është qelluar me thikë dhe ka marrë plagë të rënda. Ai eshte transportuar ne spitalin e Shkodres dhe akutalisht ndodhet në sallen e operacionit.

Nuk dihen ende arsyet e konfliktit mes dy shtetasve.

Burime prane bluve te Shkodrës bëjnë me dije se dyshohet se autor i kësaj ngjarje është nje i afërm i Troshanit. Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Të fundit

Kim dëshiron që Koreja e Veriut të prodhojë më shumë materiale bërthamore për bomba

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un bëri thirrje që vendi i tij të zgjerojë prodhimin e “materialeve...

“Jam e shokuar”, Bora Zemani: Sulmi ndaj TCH është një këmbanë e fortë alarmi!

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar për sulmin e ndodhur në Top Channel, ku mbeti i vrarë roja i televizionit Pal Kola. Përmes një postimi në...

Frikë nga Davidi lakuriq

(Nga Cristina Acidini Luchinat)- Artan Shkreli  … Lajmi i pabesueshëm që erdhi të premten më 24 mars, ishte se një mësuese në Shkollën Klasike në Tallahasse...

SPAK dorëzon rezultatin e punës në Kuvend, shqetësimet që ngrihen

SPAK ka dorëzuar në Kuvend, raportin vjetor, ku në fillim të tij është harta e veprimit të grupeve kriminale në botë dhe po ashtu...

Pas Korçës, dorëhiqen kandidatët e Alibeajt në Lezhë, Kurbin e Librazhd

Një tjetër kandidat i Partisë Demokratike me kryetar të komanduar Enkelejd Alibeajn, është tërhequr nga gara për zgjedhjet vendore të 14 majit. Bëhet fjalë për...

Lajme të tjera

Web TV