“E bëra për hir të…”/ Pasi degradoi sherri mes tyre, Olta zbulon pse u pajtua me Efin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Duke folur me Xhonin, Bjordin dhe Valbonën në oborr, Olta tha se me Efin bëri paqe vetëm për hir të lojës.

Sipas saj, në jetën jashtë, nëse një njeri qoftë ky mashkull apo femër, i drejtohet asaj në atë mënyrë, ajo nuk e sheh më me sy atë person.

Ajo shtoi se edhe atmosfera e darkës, pra e gjithë përgatitja dhe qirinjtë, influencuan në uljen e ‘gjakrave’ mes atyre të dyjave.

Olta shtoi se edhe nëse me dikë brenda shtëpisë, nuk do doje të kishe asnjë kontakt, mundësia për ta realizuar këtë gjë është shumë e vështirë, pasi me këta persona kalon kohë 24 orë.

Të fundit

Berisha ka shitur gjithë listën tek Ilir Meta/j, duke e trajtuar si pasardhës të tij

Nga Mero Baze Publikimi i listave për këshillat bashkiakë, bëri të qartë se mes Sali Berishës dhe Ilir Metës/aj, ka...

Artisti i huaj promovon çiftelinë: Më ndryshoi mënyrën se si unë mendoj për muzikën

Nuk janë të pakta rastet kur kultura shqiptare promovohet nga të huajt. Njësoj ka ndodhur edhe me instrumentin e çiftelisë, e cila është promovuar...

Renis Gjoka flet për planet e zgjerimit të familjes: Do bëhem baba për herë të dytë!

Këngëtari Renis Gjoka do bëhet sërish baba i një vajze. Rokeri ka zbuluar se foshnja pritet të vijë në jetë së shpejti dhe do...

Vdekja e kenianes/ Mamaja: Askush nuk më ka informuar për ecurinë e hetimeve

Dua drejtësi për Joy-n,”-kjo është thirrja që përsërit e ëma e të ndjerës Joy Abongo, Ruth. Në një intervistë të dhënë për emisionin “Pa...

Kosova tenton fitoren e parë ndaj Andorrës, formacionet zyrtare

Kosova luan sonte (20:45) takimin e dytë eliminator të Euro 2024. Dardanët e nisën fushatën e tyre drejt Gjermanisë me një barazim 1-1 në...

Lajme të tjera

Web TV