“Janë disa gjëra që na vrasin”, banori i BBV rrëfen historinë e trishtë: U bë një kohë…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Janë disa gjëra që na vrajnë”, banori i Big Brother rrëfen historinë e trishtë: U bë një kohë që unë nuk flas me babain

Atdheu tregon arsyen se pse nuk flet me babain e tij

Atdheu sot ka zhvilluar një bisedë me Artën, duke i treguar se nuk flet me babain e tij.

Ai është shprehur se nuk është një kohë e gjatë, por tha se ndihet fajtor për një gjë të tillë.

“Unë sot s’foli me babën. Nuk është kohë e gjatë, por janë disa gjëra që na vrajnë shumë. Por, unë jam gabim, e di, se ai është më i madh, gabimin e kam unë”, u shpreh ai.

Ndërkaq, Arta është shprehur se i vjen keq për këtë situatë të tij.

Të fundit

Kim dëshiron që Koreja e Veriut të prodhojë më shumë materiale bërthamore për bomba

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un bëri thirrje që vendi i tij të zgjerojë prodhimin e “materialeve...

“Jam e shokuar”, Bora Zemani: Sulmi ndaj TCH është një këmbanë e fortë alarmi!

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar për sulmin e ndodhur në Top Channel, ku mbeti i vrarë roja i televizionit Pal Kola. Përmes një postimi në...

Frikë nga Davidi lakuriq

(Nga Cristina Acidini Luchinat)- Artan Shkreli  … Lajmi i pabesueshëm që erdhi të premten më 24 mars, ishte se një mësuese në Shkollën Klasike në Tallahasse...

SPAK dorëzon rezultatin e punës në Kuvend, shqetësimet që ngrihen

SPAK ka dorëzuar në Kuvend, raportin vjetor, ku në fillim të tij është harta e veprimit të grupeve kriminale në botë dhe po ashtu...

Pas Korçës, dorëhiqen kandidatët e Alibeajt në Lezhë, Kurbin e Librazhd

Një tjetër kandidat i Partisë Demokratike me kryetar të komanduar Enkelejd Alibeajn, është tërhequr nga gara për zgjedhjet vendore të 14 majit. Bëhet fjalë për...

Lajme të tjera

Web TV