Interi rikthehet tek fitorja në transfertën e Cremoneses, Lautaro Martinez shënon dopietë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Inter vuan por ia del ndaj Cremoneses në transfertë. Zikaltërit triumfuan 1-2, duke dalë kështu me 3 pikë nga kjo sfidë.

Nënkampionët e Italisë e shohin veten në disavantazh në minutën e 11-të me Okereke. Ky i fundit lëshon një super-goditje dhe realizon, me Onanan që e kishte praktikisht të pamundur për të bërë diçka.

Skuadra e Inzaghit do ia dilte të përmbyste shifrat falë Lautaro Martinez. Sulmuesi argjentinas “tundi rrjetën” në pjesën e parë dhe në të dytën po “Demi” dërgon tifozërinë në festë. Inter është në vendin e dytë me 40 pikë.

Të fundit

Rama jep lajmin e mirë: Nga 20 Prilli pa viza drejt Emirateve të Bashkuara Arabe

Shumë shpejt shqiptarët do të kenë mundësinë të udhëtojnë pa viza në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ka qenë kryeministri Edi...

14 Maji/ Alibeaj mbledh grupin parlamentar, zbardhen emrat e deputetëve në takim

Enkelejd Alibeaj ka mbledhur Kryesinë dhe grupin parlamentar këtë të Hënë. Sipas gazetares së Klan News, takimi do të zhvillohet në zyrat e reja të...

Pranvera mbërrin! Sonte ndodh ekuinoksi i parë i vitit

Pranvera po vjen! Në orën 22:24 më 20 mars ndodh ekuinoksi, ngjarja astronomike gjatë së cilës rrezet e diellit janë pingul me boshtin e rrotullimit...

VIDEO/ Po jepte parashikimin e motit, meterologes i bie të fikët gjatë transmetimit live

Alissa Carlson ishte gati të jepte parashikimin e saj të motit në CBS Los Angeles kur u rrëzua para kamerave. Gjatë transmetimit të mëngjesit të së shtunës,...

E rëndë në Korçë/ 38-vjeçari futet në lokal dhe rreh ish-bashkëjetuesen

Një person me inicialet G. Ç ., 38 vjeç, banues në fshatin Dishnicë, Korçë është shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë...

Lajme të tjera

Web TV