Burri vjedh makinën e policisë dhe përplaset në shina, shpëtohet para se të afrohet treni

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia në SHBA u përball me një incident të pakëndshëm. Një burrë vodhi një makinë policie, më pas pësoi një aksident në shinat e trenit dhe u shpëtua prej tyre disa sekonda para se treni të afrohej.

Burri kishte vjedhur makinën gjatë kohës kur punonjësit ishin duke punuar ndaj trafikut, kjo vepër e çoi policinë në një ndjekje me shpejtësi të lartë.

Ai humbi kontrollin e makinës, e cila u përmbys në shinat e trenit.

Departamenti i Policisë së Atlantës tha se shoferi u akuzua për vjedhje, ngjarje të pakujdesshme, pengim dhe dëmtim të pronës së qytetit.

Të fundit

Rrëmbimi dhe vrasja Jan Prengës/ Burg përjetë kopshtarit Festim Bexhdilit

Festim Bexhdili, ish kopshtar i Kompleksit ‘Golden’ do të mbetet në burg përjetë. Gjykata e Posaçme e Apelit për...

Mes arrestit të Putinit dhe arrestit të Berishës ka lidhje

Nga Frrok Cupi Cilat janë lidhjet mes tyre? Janë disa, disa minore e disa thuajse njësoj mes të ‘madhit’ e të ‘voglit’. Lidhja kryesore, se Putin...

E rëndë/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i TikTok-ut, dyshohet se…

Vdes në moshën 30-vjeçare ylli i TikTok-ut dhe nëna e dy fëmijëve, Jehane Thomas. Thomas vdiq tragjikisht të premten dhe lajmi vjen pak ditë pasi...

1 vit hetime për 119 kg kokainë tek “Bana King” , lirohet nga burgu Marson Murataj

Elton Qyno Gjykata e Tiranës, ka liruar nga qelia Marson Murataj, menaxherin e kompanisë “Bana King”, i arrestuar një vit më parë për prezencën e...

U la jashtë zgjedhjeve nga KAS/ Berisha merr vendimin urgjent, zbardhet DOKUMENTI

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ankimuar në Kolegjin Zgjedhor vendimin e KAS për të lënë jashtë zgjedhje lokale të 14 majit kanidatët e primareve.

Lajme të tjera

Web TV