Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

”Nuk hyjmë në luftë me Rusinë”, Scholz i refuzon Kievit avionët ushtarakë!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tanke po, avionë luftarakë jo: Berlini nuk dëshiron ta sfidojë fatin dhe pavarësisht gatishmërisë për të ndihmuar Ukrainën me armatime në mesin e agresionit brutal rus, kërkon ta shmangë nga ana tjetër konfrontimin e vet me Moskën.

Duhet bërë gjithçka që të pengohet një luftës mes ANTO-s e Rusisë, deklaroi kancelari gjerman Olaf Scholz, duke theksuar se megjithëse e ndihmon Ukrainën me armë, lufta në fund, mbetet mes saj dhe Moskës.

“Kjo është një luftë mes Rusisë dhe Ukrainës. Një gjë e tillë nuk e ndryshon aspak ndihmën që i japim Ukrainës në formë financiare, humanitare, apo furnizimin me armë. Gjermania do të bëjë gjithçka që të mos përshkallëzohet situata deri në një luftë mes Rusisë dhe NATO-s.”- tha Scholz

Nuk ka logjikë të diskutohet sipas tij se kush ofron më shumë nëse bëhet fjalë për sisteme armësh. Një gjë e tillë nuk duket serioze, dhe trondit besimin e qytetareve dhe qytetarëve në vendimet shtetërore, theksoi ai, duke i mëshuar nga ana tjetër idesë se fundi i kësaj lufte do të varet nga Putini dhe vendimi i tij për të tërhequr trupat nga Ukraina.

Të fundit

Berisha i la Himarën klanit grek në Amerikë, që ata të lobojnë për heqjen e Non-Gratës

uristi Kreshnik Spahiu thotë se Sali Berisha la kandidat Petro Gjikurinë për Himarën që të lobojë për heqjen e...

Siguria në plazhe/ Bllokohen 34 mjete lundruese në Shëngjin, Durrës, Ksamil e Velipojë

Gjatë kësaj jave nga Ksamili në Velipojë, Policia Kufitare ka bllokuar 34 mjete lundruese. Njoftimi i policisë: Mjetet e bllokuara: 24 jet ski, 6 skafë dhe...

Misteri/ Atentatori shënjestronte Trump, snajperistët e shërbimeve sekrete …

Atentatori i Donald Trump në Pensilvani është identifikuar si Thomas Matthew Crooks. Ai u ekzekutua pasi qëlloi ndaj Trump, i cili po mbante një fjalim...

Veliaj me të rinjtë socialistë: PS e vetmja forcë që mbështet rininë

Këtë fundjavë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i ftuar në “Futu në lojë”, një garë debati mes të rinjve socialistë, që...

Skandali tek Onkologjiku/ Ҫështja e mjekëve kalon në SPAK

Dosja e spitalit “Onkologjik”, e finalizuar me shumë bujë nga prokuroria e Tiranës, është transferuar për hetime të mëtejshme në Prokurorinë e Posaçme SPAK. Vendimi...

Lajme të tjera

Web TV