(Video) Kiara është e lidhur jashtë me Mozzik? Olti i bën të gjithë lëmsh me postimin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në një ditë të diele,ku pjesa më e madhe e njerëzve janë pushim dhe bëjnë plane me familjen apo shoqërinë,nuk mendojnë për asgjë përveç relaksit.

Por,opinionisti dhe gazetari Olti Curri ja arriti të zgjojë gjithë ‘gjumashët’ e ditës së dielë më një story në Instagram.

Ai postoi gjysmën e trupit të Kiarës me një xhup-jelek jeshil dhe gjysmën e një personi tjetër me të njëjtin xhup por dallohet që është mashkull.

Pjesa më e madhe e ndjekësve shkruanin se bëhej fjalë për Butrintin,por jo.. Ai është pjesë e estradës por quhet Mozzik.

Kaq u desh dhe fanatikët e internetit e llogaritën ditë pune edhe të dielën e kështu përveshën mëngët dhe filluan të plotësonin puzzel-in duke hapur arkivat.

Në TikTok qarkullon një video ku duket Kiara me një fustan jeshil duke pozuar dhe Mozzik ka postuar një foto me një këmbë femre,fustani i së cilës është i njëjtë me atë të Kiarës. Edhe xhupin jeshil e kanë njësoj.. Mos na ka shpëtuar ndonjë pjesë? /Burimi: Kryefjala

Të fundit

VIDEO/ Flamuri i PD-së “hyn” me dron në shtëpinë e BBV, mesazh për Luizin

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe...

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak. Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon,...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

Lajme të tjera

Web TV