Del për herë të parë në ekran djali i saj, Olta qan dhe i jep mesazhin e bukur: Do vij…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Olta Gixhari ishte banorja e rradhës, pas Diolës që u surprizua nga i vogli i saj.

Përmes një video-je të shfaqur në ekran, Olta u surprizua nga djali i saj 2-vjeçar.

Ajo madje shpesh herë ka kërkuar brenda në shtëpi një telefonatë me të.

Olta: Shumë faleminderit. Jam në fazën që fle dhe zgjohem me mendjen te djali. E shoh që është i lumtur, qesh dhe që është rritur. Nuk ja kanë prerë flokët shyqyr. Ai është një fëmijë që vetëm vrapon.

Më ka marrë malli shumë, shumë, shumë. Mezi pres ta shoh. Kisha frikë të flisja në telefon. Nuk e di pse, nuk di ta shpjegoj. Më duket sikur më kërkon llogari që pse nuk jam aty. Nuk e di sa guxim do kisha nëse do flisja. Sidomos duke qarë, sepse ai është shumë i vogël.

Arbana: Thjesht jepi një mesazh djalit.

Olta: Mami të do shumë. Do vi shumë shpejt te ti. Mami të ka jetë dhe vetëm rri mendoj për ty gjithë ditën. “Te quiero. Tu eres mi vida mi amor.

Të fundit

Pranvera mbërrin! Sonte ndodh ekuinoksi i parë i vitit

Pranvera po vjen! Në orën 22:24 më 20 mars ndodh ekuinoksi, ngjarja astronomike gjatë së cilës rrezet e diellit janë...

VIDEO/ Po jepte parashikimin e motit, meterologes i bie të fikët gjatë transmetimit live

Alissa Carlson ishte gati të jepte parashikimin e saj të motit në CBS Los Angeles kur u rrëzua para kamerave. Gjatë transmetimit të mëngjesit të së shtunës,...

E rëndë në Korçë/ 38-vjeçari futet në lokal dhe rreh ish-bashkëjetuesen

Një person me inicialet G. Ç ., 38 vjeç, banues në fshatin Dishnicë, Korçë është shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë...

“Në 14 Maj ndryshimi do bëhet fakt i kryer”/ Meta: Bizneset e vogla nuk do paguajnë taksa

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me bizneset e vogla dhe të mesme. Në një reagim në Facebook, Meta shprehet...

Rrëmbimi dhe vrasja Jan Prengës/ Burg përjetë kopshtarit Festim Bexhdilit

Festim Bexhdili, ish kopshtar i Kompleksit ‘Golden’ do të mbetet në burg përjetë. Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar...

Lajme të tjera

Web TV