Lindi foshnjën 4 ditë më parë, ndërron jetë e reja në maternitetin ‘Koço Gliozheni’

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një 30-vjeçare ka ndërruar jetë në Maternitetin e ri “Koço Gliozheni” pas lindjes.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se ka lindur në mënyrë natyrale të shtunën, një foshnjë rreth 5 kg.

Pas lindjes 29-vjeçare ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka qëndruar në spital për 24 orë. Më pas ka dalë me dëshirën e saj dhe ka ikur në shtëpi.

Të fundit

Kosova tenton fitoren e parë ndaj Andorrës, formacionet zyrtare

Kosova luan sonte (20:45) takimin e dytë eliminator të Euro 2024. Dardanët e nisën fushatën e tyre drejt Gjermanisë...

Berisha prezanton Lefter Maliqin: Ndër qeveritarët më të përkushtuar të Shqipërisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka prezantuar pasditen e kësaj të marte Lefter Maliqin, si kandidat i koalicionit që ai ka me Ilir Metën, për Bashkinë...

Protestat e dhunshme në Francë, mbyllet përkohësisht për çështje sigurie Kulla Eiffel

Protestat dhe grevat kundër reformave jopopullore të pensioneve pushtuan sërish Francën të martën, për këtë arsye ditën e sotme autoritetet  morën vendimin për të...

Kim dëshiron që Koreja e Veriut të prodhojë më shumë materiale bërthamore për bomba

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un bëri thirrje që vendi i tij të zgjerojë prodhimin e “materialeve bërthamore të shkallës së armëve”...

“Jam e shokuar”, Bora Zemani: Sulmi ndaj TCH është një këmbanë e fortë alarmi!

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar për sulmin e ndodhur në Top Channel, ku mbeti i vrarë roja i televizionit Pal Kola. Përmes një postimi në...

Lajme të tjera

Web TV