Nuk kishin para për t’i blerë biletën, çifti braktis foshnjën në aeroport

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çfarë bëni kur nuk keni para për një biletë avioni për fëmijën tuaj? Me siguri nuk e lini në aeroport.

Sipas Daily Mail,  një çift thuhet se ka bërë pikërisht këtë. Ai e braktisi fëmijën e tij në sportelin e kontrollit në aeroportin Ben Gurion të Izraelit përpara se të përpiqej të kapte fluturimin për në Bruksel.

Çifti mbërriti në aeroportin e Tel Aviv të martën me pasaportat e tyre belge dhe biletat për fluturimin e Ryanair në kryeqytetin belg, por pa biletë për fëmijën e tyre.

Kur stafi i aeroportit u tha se nuk mund të hipnin pa blerë një biletë për foshnjën, ata thjesht e lanë atë në sportelin e kontrollit dhe vrapuan drejt kontrollit të pasaportave.

Videoja tronditëse që qarkullon në internet tregon momentin kur stafi i aeroportit tmerrohet kur sheh karrocën me fëmijën e braktisur.

Çifti tashmë është arrestuar nga policia.

Të fundit

A mund të rritet mëlçia në nyjet limfatike? Sfida e re e një startup-i

Përdorimi i nyjeve limfatike të pacientëve të gjallë si bioreaktorë të vegjël, pra mjedise në të cilat rriten sa...

Skandal në ‘Për’puthen’/ Buçi-Erikës: Për kokë të çunave po të them, o vari*****

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është çmendur nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision. Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me...

Irani gati të sulmojë Izraelin, tension i lartë në Lindjen e Mesme

Një goditje nga Irani ndaj Izraelit është një kërcënim “real dhe i besueshëm”. Deklarata vjen nga Shtëpia e Bardhë teksa frika për një sulm të afërt...

Lufta në Ukrainë/ 399 zona banimi pa energji elektrike pas sulmeve ruse

Në Ukrainë, 399 zona banimi mbetën pa energji elektrike pas sulmveve më të fundit ruse. Kjo u njoftua nga kompania shtetërore Ukrenergo, duke shpjeguar...

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar…”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Koreografi Ilir Shaqiri ishte i ftuar sot në “Cherry on Top” me Bora Zemanin, pas një shkëputje të shkurtër nga ekrani. Mes të tjerash, Ilir...

Lajme të tjera

Web TV