Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza!

Të ftuarit e kësaj mbrëmje kanë qenë Geasy, Kresha, Lyrical Son dhe Onat. Gjatë lojës së parë mes Kreshës dhe Geasy, ku në një kuti dhuratash kishin disa sende që lidheshin me ta, Geasy kishte një shampanjë.

Pyetja për të ishte sesa njerëz kanë prishur para duke u lagur me shampanjë siç edhe reperi këndonte. Ndonëse ai më tej ka treguar se ka një koleksion shampanjash në shtëpi pasi i pëlqejnë dhe kjo është pasuar nga Luana duke treguar se nuk i ka hapur asnjë shampanjë.

“Do e hap kur të martohesh ti”, ka thënë Geti duke qeshur, e kaq ka mjaftuar që Luana të qeshë e të shprehet: “Ja futa vetes me këtë”.

Rikujtojmë se Geti dhe Luana kanë një marrëdhënie mjaft të mirë dhe kjo duket edhe nga postimet e tyre të shpeshta në rrjetet sociale.

Të fundit

E rëndë/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i TikTok-ut, dyshohet se…

Vdes në moshën 30-vjeçare ylli i TikTok-ut dhe nëna e dy fëmijëve, Jehane Thomas. Thomas vdiq tragjikisht të premten dhe...

1 vit hetime për 119 kg kokainë tek “Bana King” , lirohet nga burgu Marson Murataj

Elton Qyno Gjykata e Tiranës, ka liruar nga qelia Marson Murataj, menaxherin e kompanisë “Bana King”, i arrestuar një vit më parë për prezencën e...

U la jashtë zgjedhjeve nga KAS/ Berisha merr vendimin urgjent, zbardhet DOKUMENTI

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ankimuar në Kolegjin Zgjedhor vendimin e KAS për të lënë jashtë zgjedhje lokale të 14 majit kanidatët e primareve.

Begaj pret Sekretarin e Selisë së Shenjtë për Marrëdhëniet me Shtetet dhe Organizatat

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, priti sot Sekretarin e Selisë së Shenjtë për Marrëdhëniet me Shtetet dhe Organizatat Ndërkombëtare, Arqipeshkvin Paul Richard Gallagher. Duke evidentuar...

Takimi Kurti-Vuçiç në Ohër/ Escobar: Zbatimi i Marrëveshjes duhet të nisë menjëherë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia duhet të nisin menjëherë të zbatojnë...

Lajme të tjera

Web TV