Befason Maestro, ia thotë në sy Kristit: A vetëm një palë rroba ka babai yt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbrëmë, një nga banorët me të pëlqyer të shtëpisë së Big Brother Vip Albania u vu para një zgjedhje, ai kishte për detyrë që të hapte Kutinë e Pandorës ku nëse vendos ta hap do gjendej para dy zgjedhjeve.

Atë do ta priste një e mirë për të dhe një e keqe për banorët tjerë, Kristi vendosi që ta hap kutinë megjithë rrezikun që priste banorët duke e hapur kutinë për të marrë dhuratën për vetë, shkruan InfoKosova.

Surpriza për të ishte Roberti babai i tij ku e priste në oborr ndërsa e keqja ishte që të gjithë banorët përvec tij shkonin në nominim automatkisht per te marten, ndersa ishte befasi per gjithe banoret.

Babai i Kristit përshëndeti të gjithë banorët ku këta të fundit e kanë komentuar ngjashmërinë e madhe që kanë baba e bir, si në pamje ashtu edhe në stilin e veshjes ku ishin të veshur njejtë.

Për këtë, Maestro derisa ishin duke rënë për të fjetur i tha Kristit se a ka Roberti rroba të tjera pasi vetëm me ato e kam parë gjithmonë, por kjo duket të jetë stili i tij që është i ngjashëm me të Kristit që vishen thuajse gjithmonë me të zeza.

Të fundit

Pranvera mbërrin! Sonte ndodh ekuinoksi i parë i vitit

Pranvera po vjen! Në orën 22:24 më 20 mars ndodh ekuinoksi, ngjarja astronomike gjatë së cilës rrezet e diellit janë...

VIDEO/ Po jepte parashikimin e motit, meterologes i bie të fikët gjatë transmetimit live

Alissa Carlson ishte gati të jepte parashikimin e saj të motit në CBS Los Angeles kur u rrëzua para kamerave. Gjatë transmetimit të mëngjesit të së shtunës,...

E rëndë në Korçë/ 38-vjeçari futet në lokal dhe rreh ish-bashkëjetuesen

Një person me inicialet G. Ç ., 38 vjeç, banues në fshatin Dishnicë, Korçë është shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë...

“Në 14 Maj ndryshimi do bëhet fakt i kryer”/ Meta: Bizneset e vogla nuk do paguajnë taksa

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me bizneset e vogla dhe të mesme. Në një reagim në Facebook, Meta shprehet...

Rrëmbimi dhe vrasja Jan Prengës/ Burg përjetë kopshtarit Festim Bexhdilit

Festim Bexhdili, ish kopshtar i Kompleksit ‘Golden’ do të mbetet në burg përjetë. Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar...

Lajme të tjera

Web TV