Përgjaken sërish rrugët/ Përplasen makinat në aksin Fier-Patos, njëra përfundon në kanal

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aksident në aksin Fier-Patos, në afërsi të një karburanti. Mësohet se dy automjete, një tip Mercedes Benz dhe një Volkswgen janë përplasur me njeri-tjetrin.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar drejtuesit i Volkswagen, pasi mjeti ka përfunduar në kanal.

Shoferi është transportuar në spitalin e Fierit për ndihmë mjekësore, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes.

Të fundit

Talenti 10-vjeçar bëhet pjesë e orkestrës së ushtrisë, performon për 1 qershorin

Në koncertin e Orkestrës së Forcave të Armatosura mbrëmjen e sotme do të ketë një instrumentist të veçantë. Ai është 10 vjeç...

Euro prek një tjetër “fund”/ Nën kërcënim të mëtejshëm nga sezoni turistik

Në rënie edhe Dollari amerikan Euro ka zbritur për herë të parë nën nivelin e 110 Lekëve. Këtë të enjte sipas kursit zyrtar të Bankës...

Humbi të dy prindërit njëkohësisht/ Gazetarja mes lotësh: Të paktën ikën të lumtur

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar gazetarja e njohur e Top Channel, Alma Demiraj. Ajo bëri daljen e parë televizive...

Shkrirja e ASA/ Fuga:Buxhetet t’i fitojë me punë, dhe jo t’i marrë si llokume nga qeveria

Akademiku i njohur Artan Fuga ka reaguar ditën e sotme rreth ‘vulosjes’ së vendimit për shkrirjen e  Akademisë së Albanologjisë. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

10 kryeqytetet europiane me ushqimin më të mirë, Tirana në vend të 4

Kur mendojmë për pushimet të gjithëve na vijnë në mendje perceptime të ndryshme. Disa duan të pushojnë në plazh me një pije në dorë, disa...

Lajme të tjera

Web TV