Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Mediat braziliane e konfirmojnë si trajnerin e ardhshëm, reagon Carlo Ancelotti

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Real Madrid është gati për finalen e Botërorit për Klube, që do të zhvillohet të shtunën (20:00) kundër Al Hilal. “Los Blancos” tentojnë fitimin e këtij trofeu për herë të pestë si asnjë skuadër tjetër.

Carlo Ancelotti është dëshira e madhe e drejtuesve të Federatës Braziliane të Futbollit për postin e lënë bosh nga Tite pas Katar 2022, por trajneri italian ka ndërmend të respektojë akordin me klubin spanjoll.

“Situata ime është mjaft e qartë, unë kam një kontratë me Realin deri në vitin 2024”, deklaroi Ancelotti, i cili komentoi edhe rivalët arabë, të cilët eliminuan Flamengon në gjysmëfinale.

“Al Hilal është një skuadër e mirë, ata kanë cilësi individuale me shumë lojtarë të Kombëtares, të cilët bënë mjaft mirë në Botërorin e Katarit. I respektojmë shumë, pasi treguan kualitetin e tyre ndaj Flamengos”.

Në fund një koment për të dëmtuarit Benzema, Militao dhe Courtois: “Stërvitja e ditës së sotme është vendimtare. Nuk janë kot këtu me ne, kjo tregon se kanë mundësi për të luajtur, por nuk kam vendosur akoma”.

Ancelotti ka fituar tetë trofe në pankinën e Realit të Madridit. Ndaj Al Hilal pret fitoren e djemve të tij dhe trofeun e radhës si trajneri i rekordmenëve spanjollë.

Të fundit

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka shansin për të ngritur lart...

Sulmi ndaj Trump/ Berisha: Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të urryer kriminal

Edhe kreu i PD-së Sali Berisha i është bashkua reagimeve për sulmin me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-ve Donald Trump. Berisha shkruan se e dënon...

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me një rrugëtim krejtësisht të ndryshëm,...

Lajme të tjera

Web TV