E dashuruar me një 77-vjeçar/ Futbollisti ‘thumbon’ Diolën: Çfarë do të thonë vajzat…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Befasoi me pohimet e saj disa ditë më parë Diola Dosti, e cila tha se është dashuruar me një 77-vjeçar.

Big Brother VIP Albania duket se ka përfshirë edhe botën e futbollit, dhe kjo deklaratë e nutricionistes nuk kaloi pa tërhequr vëmendjen e një futbollisti të njohur, Skerdi Bejzades.

Ish-sulmuesi i disa skuadrave në Shqipëri, i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale, e ironizoi Diolën për këtë pohim, i cili konstatonte me shqetësimet e paraqitura më herët prej saj për Luizin.

Bejzade i kujtoi atë që kishte ndodhur me një nga banorët e këtij reality show, ku Diola pretendonte se ishte mërzitur për mënyrën se si fëmijët do ta perceptonin.

“Më duket se këtu te Big Brother hyjnë normal e dalin të luajtur mendsh.

Kjo kishte hall se çfarë do të thonin gocat e veta për lojërat e Luizit.

Se dashnia me plakun 100 vjeç nuk ka problem”, ka shkruar plot ironi futbollisti.

Të fundit

Presidenca e Këshillit të Sigurimit/ Rama: Moment krenarie për gjithë shqiptarët!

“Një moment krenarie për gjithë shqiptarët”, kështu e përkufizon kryeministri Edi Rama, kryesimin e Këshillit të Sigurimit nga Shqipëria. Në një...

FOTO/ Si Brigitte Macron shpëtoi Mbretëreshën Camilla nga një incident ‘live’

Pritja e bërë nga çifti presidencial francez ndaj Mbretit Charles dhe Mbretëreshës Camilla ishte e ngrohtë. Brigitte Macron, në një gjest solidariteti femëror, “i shpëtoi” një incidet...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët e njerëzve, por edhe ato...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Lajme të tjera

Web TV