Euro dhe dollari nuk dalin nga “gremina”/Zbuloni çfarë po ndodh me kursin e këmbimin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot me 16 shkurt, dollari amerikan blihet me 107.6 lekë dhe shitet me 108.4 lekë.

Euro blihet me 115.3 lekë dhe shitet 115.9 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.1 lekë dhe shitet me 130.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116.1 lekë, ndërsa në shitje me 117 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.8 lekë dhe në shitje me 81.8 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Euro dhe dollari nuk dalin nga "gremina"/ Kursi i këmbimit, 16

Të fundit

Në fakt amnistinë e dështoi Salianji

Nga Mero Baze Socialistët nuk arritën të bindin dot Partinë Demokratike dhe as grupimin e Berishës, të jepnin votat për...

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia thotë në sy Gazit: Më ke prerë në besë

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Çfarë ndodhi? Britania vendos sanksione të reja ndaj Rusisë

Britania ka zgjeruar sanksionet e saj kundër kompanive ruse, individëve dhe entiteteve jashtë Rusisë që dyshohet se po ndihmojnë në shmangien e sanksioneve ekzistuese,...

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që nxitën dyshimet se këngëtarja po pret një fëmijë

Fansat e këngëtares Rihanna kohët e fundit po spekulojnë nëse ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të kenë një tjetër fëmijë së...

“Një bir ku*ve i çmendur”/ Presidenti Putin reagon ashpër ndaj fyerjeve të Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka reaguar në lidhje me deklaratat e homologut të tij, Joe Biden i cili ka shpërthyer ndaj tij me ofendime. Putin i...

Lajme të tjera

Web TV