Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

100 herë më shumë se çmimi fillestar/ Shifra marramendëse, ja sa u shit një Iphone i 2007

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një iPhone i vitit 2007 është shitur për më shumë se 63,000 dollarë në një ankand. Është çmimi më i lartë për të cilin është shitur një iPhone origjinal.

Më shumë se 15 vjet më parë, Apple shiti iPhone origjinal për 599 dollarë. Pajisja ishte fillimisht e disponueshme me 4 GB ose 8 GB hapësirë ruajtëse një kamerë 2 megapikselë dhe një ekran 3.5 inç.

Sarah Jackson raportoi për Insider se iPhone i veçantë i shitur në ankand i përkiste Karen Green, një artiste tatuazhesh kozmetike në Neë Jersey. Green iu dhurua iPhone, por ajo nuk e hapi kurrë sepse ishte e lidhur me një kontratë Verizon, e cila nuk ishte e disponueshme për iPhone .

Green mendoi të shiste iPhone gjatë viteve, por e mbajti atë derisa kontaktoi LCG Auctions në tetor pasi mësoi se një tjetër iPhone i gjeneratës së parë nga viti 2007 u shit për gati 40,000 dollarë .

Ankandi u hap më 2 shkurt dhe u mbyll më 19 shkurt. Shtëpia e ankandeve i tha Insajderit se Green kishte një “pjesë vërtet unike me një histori të mrekullueshme pas saj”.

 

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV