Protesta e 3 marsit/ Berisha: Do përgatitemi me të gjithë mjetet, nuk do të ketë paqe…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kreu i PD Sali Berisha, në një komunikim për mediat u ndal edhe tek protesta e 3 marsit. Berisha tha se nuk do të ketë paqe deri sa shqiptarët të arrijnë të votojnë të lirë.

“Protesta e 3 marsit nuk ka dhe nuk mund të ketë paqe për Edi Ramën. Nuk mund të ketë stabilitet me Edi Ramën.

Ata të cilët na sugjerojnë ne apo shprehen se po lëkundët stabiliteti , u themi se nuk do të ketë stabilitet deri sa shqiptarët të votojnë të lirë. Armata e bandave në të katër anët e vendit, shteti elektoral u vërsulën mbi populli opozitar”, tha ai.

Të fundit

Humbi të dy prindërit njëkohësisht/ Gazetarja mes lotësh: Të paktën ikën të lumtur

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar gazetarja e njohur e Top Channel, Alma Demiraj. Ajo...

Shkrirja e ASA/ Fuga:Buxhetet t’i fitojë me punë, dhe jo t’i marrë si llokume nga qeveria

Akademiku i njohur Artan Fuga ka reaguar ditën e sotme rreth ‘vulosjes’ së vendimit për shkrirjen e  Akademisë së Albanologjisë. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

10 kryeqytetet europiane me ushqimin më të mirë, Tirana në vend të 4

Kur mendojmë për pushimet të gjithëve na vijnë në mendje perceptime të ndryshme. Disa duan të pushojnë në plazh me një pije në dorë, disa...

Zyrtare/ Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain pas dy sezonesh

Lionel Messi e mbyll me Paris Saint Germain. Lajmin e ka dhënë trajneri i klubit francez, Christophe Galtier, i cili në konferencën për shtyp...

Sot feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç bën Maestro

Sot është një ditë speciale për Armaldo Kllogjerin. I njohur gjerësisht si Maestro, Armaldo feston sot ditëlindjen e 48. I lindur në 1 qeshor 1975,...

Lajme të tjera

Web TV