Autobusi i linjës Kamëz-Tiranë pëson defekt, zbret të gjithë pasagjerët në rrugë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një tjetër incident me urbanët! Një qytetar pretendon se udhëtarët e autobusit të linjës Kamëz-Tiranë kanë zbritur në Zogun e Zi për shkak të një defekti në mjet.

Në një denoncim për JOQ, qytetari shkruan se mëngjesin e sotëm kanë dëgjuar një zhurmë të forte në autobus. Shoferi ka ndaluar pranë Zogut të Zi dhe ka zbritur të gjithë paragjerët.

Denoncimi:

Linja Kamez Tirane ka shkatuar panik tek udhetaret sot. Per shkak te nje zhurme te forte mjeti ka ndaluar prane zogut te zi.

Vetëm një ditë më parë, një urban i linjës ‘Unaza’ u përplas me të paktën gjashtë automjete duke lënë të plagosur nëntë persona. Ngjarja ndodhi pranë zonës së njohur si ‘Shallvaret’. Në pranga është vënë shoferi i urbanit, por shkak dyshohet të jetë bërë një defekt në mjet.

Të fundit

Leipzig triumfon ndaj Frankfurt dhe fiton Kupën e Gjermanisë në vitin e dytë radhazi

Leizpigu për të dytin vit radhazi fitues i Kupës së Gjermanisë. Klubi gjerman në pronësi të markës së famshme...

Basha: U tërhoqa se nuk doja luftë, PD do të bëjë ndryshimin me mbështetjen e SHBA

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në Lezhë, ku është shprehur se tërheqja e tij nga politika, u bë...

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Është rritur numri i të plagosurve nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit në zonën e Rrëshenit ku...

Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Një shtetase polake 83-vjeçare në afërsi të një hoteli në Kavajë është rrezuar aksidentalisht në trotuar dhe për pasojë ka humbur jetën. Pas rrëzimit në...

Tjetër “divorc” tek Los Blancos, Hazard do të largohet nga klubi në fundin e këtij sezoni

Në një ditë me lamtumirë “yjesh”, surpriza vjen nga Spanja: Eden Hazard largohet nga Reali i Madridit. Marco Asensio ishte i pari, më pas...

Lajme të tjera

Web TV