Qëlloi me kallashnikov njerëzit e ish-gruas/ Flet e afërmja: Kishin 8 muaj të divorcuar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sic raportohet deri tani, Dan Hutra ka hyrë në banesën e familjarëve të ish bashkëshortes dhe ka qëlluar me kallashnikov ndaj tyre.

Sipas fqinjeve cifti ishte ndare dhe ish bashkeshorti eshte futur me arme zjarri dhe i ka vrare.

Më pas ai është larguar me një makinë “Benz” nga vendi i ngjarjes teksa policia e ka shpallur në kerkim.

Autori është identifikuar si Dan Hutra . Një prej viktimave Etleva Kurti ndërsa e plagosur rëndë Elena Hysa.

Një familjare ka thënë për gazetarët se autori dhunonte ish gruan e tij, dhe se ata kishin 8 muaj të divorcuar. Ajo tregoi se ata jane prinder te nje vajze te vogel.

“Ishin familje e rregullt, nuk kishin probleme. Kanë nja 7 a 8 muaj që janë divorcuar, kanë një vajzë të vogel. Ai ishte i dhunshem”- tha ajo.

Të fundit

Inteligjenca artificiale që zbuloi një antibiotik të ri, në dy orë

Një AI i MIT gjeti mes 7000 ilaçeve të reja potenciale një antibiotik efektiv kundër Acinetobacter Baumannii, një superbakter...

Mbërrin në Tiranë presidentja e Hungarisë, pritet me ceremoni zyrtare nga Begaj

Mbërrin në Tiranë presidentja e Hungarisë, Katalin Novak. Ajo është pritur me ceremoni zyrtare nga presidenti Bajram Begaj. Pas takimit që do të kenë kokë...

Veliaj publikon videon e veçantë me të birin: Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka uruar 1 qershorin të gjithë fëmijëve. Teksa ka publikuar një video duke luajtur me të...

Historia e urës së Bruklinit dhe parada e elefantëve

Për t'u provuar njujorkezëve se ishte e sigurt, Ura e Bruklinit u testua nga një paradë e kafshëve të rënda ekzotike: elefantëve, dromedarëve dhe...

Lindi më 1 qershor 1926/ Merlin Monro, misteret e vdekjes se seks simbolit amerikan

Nga Leonard Veizi Ishte 36 vjeç dhe si shumë të tjerë dhe vuante nga insomnia, një term mjekësor që tregon pagjumësinë. Për këtë merrte qetësues...

Lajme të tjera

Web TV