Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Sondazhi/ Sa të rëndësishme janë zgjedhjet lokale për qytetarët e Tiranës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

89% e qytetarëve të Tiranës janë në dijeni që në 14 maj votohet për të zgjedhur kryetarin e Bashkisë. 8.9% e kryeqytetasve janë në dijeni që ka zgjedhje por nuk kanë dijeni për datën ndërsa 2% nuk e dinë që ka zgjedhje lokale.

Të pyetur nga Barometri në Euronews Albania se çfarë rëndësie kanë zgjedhjet lokale për ta, 56.95 e qytetarëve të Tiranës janë përgjigjur duke thënë se janë të rëndësishme.

Sondazhi/ Sa të rëndësishme janë zgjedhjet lokale për

Për 23.6% të kryeqytetasve zgjedhjet lokale janë shumë të rëndësishme.

Ndërkohë 13% e kryeqytetasve nuk i konsiderojnë të rëndësishme zgjedhjet lokale dhe për 5.5% të qytetarëve të Tiranës nuk janë fare të rëndësishme zgjedhjet për drejtuesin e bashkisë.

Nga ata që mendojnë se zgjedhjet nuk janë fare të rëndësishme 18.8% janë meshkuj dhe 18.1% femra.

Duke bërë një analizë të të dhënave rezulton se për moshën e tretë zgjedhjet janë më të rëndësishme se sa për pjesën tjetër të qytetarëve të Tiranës.

Sondazhi/ Sa të rëndësishme janë zgjedhjet lokale për

Po ti shohim sipas grup moshave ata që thonë se zgjedhjet lokale nuk janë të rëndësishme 22.8% i përkasin grup moshës 18-24 vjeç, 20% janë të grup moshës 25-34 vjeç, 22.9% janë 35-44 vjeç, 21.8% janë 45-54 vjeç dhe ka një zbritje në 12.6% në grup moshën 55-64 vjeç duke shkuar në 9.9% në grup moshën 65-75 vjeç.

42.2% e qytetarëve që mendojnë se zgjedhjet lokale nuk janë fare të rëndësishme janë të pa identifikuar politikisht, 17.7% janë votues të PD dhe 9.9% janë votues të PS./ Euronews Abania

Të fundit

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka shansin për të ngritur lart...

Sulmi ndaj Trump/ Berisha: Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të urryer kriminal

Edhe kreu i PD-së Sali Berisha i është bashkua reagimeve për sulmin me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-ve Donald Trump. Berisha shkruan se e dënon...

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me një rrugëtim krejtësisht të ndryshëm,...

Lajme të tjera

Web TV