E rëndë/ Gjendet trupi i pajetë i një 64-vjeçari në një banesë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një trup është gjetur i pajetë në lagjen “Mbrostar Ferko” në Fier.

Viktor Cuko, 64 vjeç kishte një javë që nuk dilte nga banesa dhe familjaret nuk po mund të kontaktonin me të.

Cuko jetonte i vetëm ndërsa familjaret e tij ndodhen jashtë vendit.

Ne vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës policia dhe grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sipas burimeve, 64-vjeçari është gjetur i pajetë në shtratin e vet dhe paraprakisht dyshohet se vdekja e tij ka qenë natyrale.

Ndërkohë trupi i 64-vjeçari është transportuar drejt morgut të qytetit.

Të fundit

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj...

Pranga 42-vjeçarit që plagosi efektivin, Balla: Zero tolerancë !

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas kapjes së Klered Bozhanaj, autorit të plagosjes me armë zjarri të policit Edlir Alleshi mbrëmjen e...

Plagosi policin në krye të detyrës, arrestohet autori 42 vjeçar

Policia vë në pranga autorin e plagosjes me armë zjarri të punonjësit të Policisë mbrëmjen e djeshme. Në vijim të veprimeve kërkimore të kryera nga...

Zelensky viziton memorialin e 11 shtatorit të Pentagonit

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, është duke qëndruar në SHBA, ku do të takohet edhe me presidentin amerikan, Joe Biden, por pas senatit ai...

Tha “Bismilah” para se të hante copën e derrit, 2 vjet burg për yllin e Tik Tok-ut

Një grua në Indonezi është burgosur për dy vjet pasi tha një lutje islame para se të hante mish derri, moment që e publikoi...

Lajme të tjera

Web TV