Euro sërish në ‘pikiatë’, ja çfarë ndodh në tregun e këmbimit valutor

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Euro sërish në rënie dhe ditën e sotme.

Në kursin e këmbimit valutor një euro blihet me 114 lekë dhe do shitet me 114.6 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Dollari amerikan blihet me 106.2 lekë dhe shitet me 107 lekë.

Franga zvicerane blihet me 115.5 lekë dhe shitet 116.5 lekë.

Paundi britanik blihet me 128.6 lekë dhe shitet me 130 lekë.

Dollari kanadez blihet me 77 lekë dhe shitet me 79.5 lekë.

Të fundit

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj, nëse hani 2 banane në ditë, për një muaj

Bananet konsiderohen si ushqim i plotë, i kompletuar, por shpesh i nënvlerësojmë ato. Megjithatë, ky fryt ekzotik ka potencialin të...

I dha fund lidhjes me Kristin në “BBV”/ Keisi zbulon arsyen: M’u errësuan sytë, më bëri…

Disa ditë më parë Keisi i habiti të gjithë banorët e “BBVIP” me vendimin e saj për t’u ndarë nga Kristi. Gjatë emisionit radiofonik që...

DASH publikon raportin për Shqipërinë/ Qeveria keqpërdori administratën

Mangësitë me pavarësinë dhe integritetin e gjyqësorit; mungesa e mediave të pavarura; dhe korrupsioni i vazhdueshëm në qeverisje, në organet e zbatimit të ligjit...

VIDEO/ Monika Kryemadhi “e djeg” me të rinjtë e Partisë së Lirisë

Monika Kryemadhi ka marrë pjesë dje në një aktivitet me të rinjtë e Partisë së Lirisë. Ajo është mjaft popullore në rrjetet sociale dhe së...

170 ditë në protestë/ Kërcënojnë banorët e Bërxullës: Do shkojmë deri në vetëflijim

Në studion e FaxNews ka qenë të ftuar Bihane Basha dhe Dashamir Voci, banorë të Bërxullës,për të diskutuar rreth shqetësimeve që ata kanë në...

Lajme të tjera

Web TV