Apeli liron nënën lehonë nga burgu, flet bashkëshorti: S’kam pasur dijeni për gjobën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gjykata e Apelit ka vendosur ditën e sotme të lirojë nga burgu nënën lehonë, e cila u arrestua ditë më parë për një gjobë të pashlyer për braktisjen e pretenduar të fëmijës së parë nga martesa tjetër, e cila u konvertua në 50 ditë burg.

Lidhur me vendimin e Gjykatës së Apelit Tiranë, bashkëshorti i saj ka falenderuar të gjithë teksa i është përgjigjur edhe disa pyetjeve të gazetarëve.

Ai është shprehur se nuk kanë qenë në dijeni për gjobën, teksa ka shtuar se në momentin e arrestimit të bashkëhsortes së tij, ka qenë në shtëpi.

Mes të tjerash, bashkëshorti i Diana Bahçes është shprehur se ajo ka dashur që ta takojë më përpara fëmijën nga martesa e parë, por nuk është lejuar nga ish-bashkëshorti

Bashkëshorti i Diana Bahçes: Faleminderit nga zemra për të gjithë. Nuk kam qenë në dijeni të kësaj gjobe. Në momentin e arrestimit të saj kam qenë në banesë. Oficeri e ka ditur se kam foshnje. Diana nuk e takon fëmijën e parë që pretendohet se e ka braktisur, nuk e ka lënë ish-burri.

Në martesë e mbrapa jo, por përpara po. Unë po e lejoj të takojë edhe fëmijën tuaj. Shumë e vështirë ka qenë këto ditë që një burrë nuk është si nëna në raport me nënën.

Të fundit

“Agresioni erdhi nga serbët”/ Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë

Kryeministri Edi Rama dha një intervistë për BBC ku foli për tensionet në Veri. Ai doli krah BE-së dhe SHBA-së...

“Vetëm qahej e ankohej …”/ Aktrimi i Vuçiç në prani të Macron dhe Scholz

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka zbuluar detaje nga takimi me presidentin serb, Aleksandar Vuçiç, i cili u zhvillua në praninë e kancelarti gjerman...

Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për Euronews Albania se lirimi i Saimir Tahirit nga burgu është një bast i humbur i amerikanëve. Sipas...

Beatriks Ramosaj kërkon ndihmën e fansave/ Kush e gjen shpërblehet 2 mijë euro

Beatrix Ramosaj e ka nisur ditën e sotme me një kërkesë për ndjekësit e saj të shumtë. Ajo ka publikuar foton e një qenushi duke...

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion/ Zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, së bashku me një punonjëse të kësaj ministrie janë arrestuar ditën e sotme me urdhër të SPAK...

Lajme të tjera

Web TV