Kejsi i dha fund lidhjes, Sabiani bën reagimin e papritur: Forca Kristi, mos dil!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas largimit të Sabianit nga shtëpia e BBV, Kejsi vendosi të shkëputet nga lidhja me Kristin. Ky i fundit duket se ka bërë për vete Sabianin, i cili përmes një postimi ka treguar se ka ndryshur mendim për të dhe e mbështet në eleminimin e vështirë të kësaj jave.

Sabiani duket se po e mbështet Kristin edhe pas daljes nga BBV, ky i fundit ka reaguar me thirrje pozitive ndaj tij, që të kalojë nominimin për këtë javë. Sabiani ka votuar që nga shtëpia të dalë Armaldo dhe ka publikuar dhe provën për këtë në Instagram.

Në këtë foto, Sabiani ka dhe një mesazh për Kristin, të cilin e ka bërë madje “tag”, e thotë “Forca Kristi mos dil e lufto për ato që do”.

Mesazhi i Sabianit në Story

Kujtojmë që kjo situatë vjen vetëm pak orë pasi vajza e tij Keisi, i ka dhënë fund lidhjes me Kristin, të cilit ia ka bërë të qartë se do të vazhdojnë të jenë vetëm miq. Kristi nuk e priti keq këtë vendim duke i thënë se duhet të mbrojë veten.Keisi i ka thënë se ka pasur shumë gjëra që e mbytën, duke nisur nga ndikimi i njerëzve që po e bënin të dukej si diçka e madhe që në fakt sipas saj nuk ishte. Po ashtu u shpreh se kishte harruar të këndonte, kishte harruar veten, arsyen për të cilën kishte hyrë brenda shtëpisë së Big Brother.

Të fundit

VIDEO/ Flamuri i PD-së “hyn” me dron në shtëpinë e BBV, mesazh për Luizin

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe...

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak. Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon,...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

Lajme të tjera

Web TV