E rëndë/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i TikTok-ut, dyshohet se…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vdes në moshën 30-vjeçare ylli i TikTok-ut dhe nëna e dy fëmijëve, Jehane Thomas.

E rëndë/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i

Thomas vdiq tragjikisht të premten dhe lajmi vjen pak ditë pasi ajo publikoi një video duke qarë dhe duke i treguar ndjekësve se kishte dhimbje të tmerrshme.

Mamaja e dashur, e cila me prejardhje është nga Doncaster, la pas djemtë Isaac, trevjeç dhe Elijah, njëvjeç.

Jehane për muaj të tëre kishte përdorur platformat e saj të mediave sociale për të dokumentuar betejën e saj me migrenën.

Sipas MailOnline, blogerja ishte diagnostikuar gjithashtu me një gjendje të quajtur, neuriti optik, i cili është rezultat i inflamacionit të nervit optik.

Shumë nga videot e fundit që ndau me 67 mijë ndjekësit e saj u bënë në spital, por vetëm pesë ditë me parë, ajo tregoi se ishte kthyer në shtëpi. Fotoja e fundit që Thomas publikoi në Instagram ishte para shtatë dite, në të cilën shfaqet përkrah dy djemve të saj.

Fansat kanë filluar tani të shprehin ngushëllime e ta përkujtojnë atë përmes mediave sociale.

Të fundit

Tmerrohen banorët e Freskut në Tiranë, helikopteri u hedh një lëndë të paidentifikuar

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës janë alarmuar nga një ndodhi aspak e...

Berisha: Zhvillimi për çështjen “McGonigal”, detyroi Ramën të bënte draftin për Kosovën

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se drafti që kreu i qeverisë Edi Rama prezantoi sot për Kosovën është i hartuar në Serbi. Gjatë një interviste në...

VIDEO/ Benzema prezantohet në mënyrë spektakolare tek Al-Ittihad mes 60 mijë tifozëve

Pamjet e para të Karim Benzemas me fanellën e Al-Ittihad janë mbresëlënese. Sulmuesi francez u prezantua para tifozëve në fushë në “King Abdullah Sports...

Rubini më i madh dhe më i vlefshëm ndonjëherë shitet në ankand, ja sa kushtoi ai

Një rubin 55,22 karatësh është bërë guri më e madh dhe më i vlefshëm i këtij lloji që është shitur ndonjëherë në ankand, duke...

Analiza e VOA: Mike Pence sfidon Trump për të qenë kandidat i republikanëve

Këtë javë disa republikanë kanë shpallur kandidaturën për president në përpjekje për të penguar ish-Presidentin Donald Trump që të marrë emërimin e Partisë Republikane...

Lajme të tjera

Web TV