VIDEO/ Po jepte parashikimin e motit, meterologes i bie të fikët gjatë transmetimit live

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Alissa Carlson ishte gati të jepte parashikimin e saj të motit në CBS Los Angeles kur u rrëzua para kamerave.

Gjatë transmetimit të mëngjesit të së shtunës, bashkë-prezantueset Rachel Kim dhe Nichelle Medina prezantuan Carlson për përditësimin e saj të motit.

“Kush është gati për pak diell? Unë e di që jam. Le të fillojmë me një kontroll të motit tuaj të ardhshëm me meteorologen Alissa Carlson. Ajo na bashkohet live në studio”, tha Medina.

Por ndërsa Medina vazhdonte të fliste, në një moment u rrëzua mbi tavolinën e saj dhe të binte në dysheme.

Kanali shpejt u ndërpre pasi bashkëpunëtorët e saj u afruan për ta ndihmuar ndërsa prisnin që të arrinte ndihma mjekësore”, tha CBS LA në një deklaratë. Pas incidentit, stacioni njoftoi në Twitter se Carlson “tani po pushon dhe po shërohet”.

Të fundit

“Më 14 maj rinia foli”/ Basha vijon takimet: Qytetarëve iu është vrarë shpresa

Lulzim Basha vijon me takimet e tij me të rinjtë e të rejat. Ai është ndalur sërish sot në një...

Baballarët e kombit shqiptar dhe baballarët e shtetit të Kosovës, përballë Albin Kurti

Nga Mero Baze Ka një keqkuptim të madh, por dhe të qëllimshëm, në referimin në histori që nacionalkomunistët e Kosovës përfaqësuar nga Albin Kurti bëjnë...

Shkrirja e ASA-s/ Ankohet Gjinushi: Paguhem 300 mijë lekë të vjetra në muaj

Kreu i Akademisë së Shkencave, Skënder Gjinushi ka deklaruar se në këtë institucion nuk merr rroga. I ftuar në studion e Panorama TV, Gjinushi...

Lirimi i Tahirit/ Reagon Rama: Duhet të ketë drejtësi të barabartë për të gjithë

Një reagim për lirimin nga qelia të ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, ka ardhur edhe nga kryeministri Edi Rama. Në takimin falenderues që po...

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta aktorja shumë e dashur për publikun (EMRI+FOTO)

Në moshën 84-vjeçare dhe pak ditë para se të festonte ditëlindjen, sot ndërroi jetë aktorja Nonika Galinea, e cila për shumë dekada i shërbeu...

Lajme të tjera

Web TV