“Nuk jam e martuar”/ Ilda Bejleri flet për herë të parë për babain e vajzës së saj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ilda Bejleri ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku ka rrëfyer detaje mbi jetën e saj personale.

E pyetur nga moderatorja Alketa Vejsiu mbi planet për martesë, gazetarja tha:

“Nuk jam e martuar. Bashkëjetojmë, kemi dhe Sienën së bashku. Për mua martesa nuk është e rëndësishme. E rëndësishme për mua është të jesh mirë me partnerin, të ndiheni mirë bashkë. Unë e kam veshur edhe kot fustanin e martesës, kështu që për mua nuk është ndonjë gjë e madhe.”

Sakaq, Ilda nuk i ka shpëtuar pyetjeve ngacmuese të gazetarëve te vegjël, në të cilat nuk mungojn as përgjigjia me humor nga moderatorja.

E pyetur se si e gëzon burri, ajo tha: “Më ka bërë Sienën, s’ka lumturi më të madhe.”

Po ajo si e gëzon burrin?

“Po ja, i këndoj. I bëj komplimenta.Nuk do i themi të gjitha këtu.”- tha Ilda.

Një nga pyetjet për të cilën të gjithë janë kurioz kur bëhet fjalë për jetën private të Ilda Bejlerit lidhet pikërisht me familjen e saj.

E ftuar në Piter Pan, gazeterja rrëfeu nëse ka në plan të bëj një fëmijë të dytë, pas vogëlushes 8-muajshe.

“Tani që bëre vajzën, a do kthehesh në televizion apo do të bësh një çun?”-u pyet ajo.

Ilda u përgjigj duke thënë: “Tani që bëra vajzën, do shijoj vajzën. Pastaj, çfarë të jetë e shkruar.

 

Të fundit

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Ish-kryeministri ‘non grata’ në SHBA, Minxhozi zbulon mesazhin e amerikanëve

Analisti Skënder Minxhozi, duke komentuar deklaratën e të ngarkuarit me punë të SHBA në Tiranë, David Ëisner, i cili tha se nuk i përgjigjet...

Lajme të tjera

Web TV