Filxhani i thotë të gjitha, kush fiton mes Erion Veliaj, Luiz Ejllit e Olta Gixharit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktorja Delinda Disha ishte e ftuara e radhës e Ermal Peçit në programin “Më prit në fundjavë”.

Mes rrëfimeve për eksperiencat në programet e humorit ajo tregoi se roli i saj si moderatore është pëlqyer nga publiku, teksa e shikon veten të përmbushur nga programet e humorit.

Nisur nga rolet e saj, Ermali e ftoi të shikonte një filxhan kafeje turke e të bënte disa parashikime.

A fiton Erion Veliaj zgjedhjet bashkiake? Kush triumfon mes dyshes Luiz- Olta?

“Lali bindshëm do fitojë, do dali i pari. Ja ku e ke, njësh. Lali e sigurt, por nuk e di se çfarë do më japësh ti dhe Lali mbasi të dalë rezultati i zgjedhjeve.  

Big Brother del me lek të madh, peshk më del mua këtu, por tani ta gjejmë shkronjën, se ky do dhe shkronjën. Më del me O, është aktore më del me O.

Është aktore teatri shumë e mirë, por unë kam hallin mos është ndonjë 0 me bisht”, përfundoi aktorja.

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV