Tek PSG të “fiksuar” pas Marcus Rashford, ja shifra e çmendur që i ofrojnë anglezit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Marcus Rashford është lojtari më në formë në Manchester United dhe ndoshta në të gjithë futbollin anglez.

Nuk është mister që Paris Saint-Germain i Al Khelaifit është duke e ndjekur sulmuesin me interes prej disa kohësh tashmë.

Sipas raportimeve të medieve britanike, ndërsa “Djajtë e Kuq” po përpiqen të rinovojnë kontratën aktuale të sulmuesit 25-vjeçar, që skadon në 2024-ën, PSG-ja i ka ofruar lojtarit 22 milionë euro pagë sezonale, një ofertë monstruoze që do të bënte këdo të pranonte.

Të fundit

Tmerrohen banorët e Freskut në Tiranë, helikopteri u hedh një lëndë të paidentifikuar

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës janë alarmuar nga një ndodhi aspak e...

Berisha: Zhvillimi për çështjen “McGonigal”, detyroi Ramën të bënte draftin për Kosovën

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se drafti që kreu i qeverisë Edi Rama prezantoi sot për Kosovën është i hartuar në Serbi. Gjatë një interviste në...

VIDEO/ Benzema prezantohet në mënyrë spektakolare tek Al-Ittihad mes 60 mijë tifozëve

Pamjet e para të Karim Benzemas me fanellën e Al-Ittihad janë mbresëlënese. Sulmuesi francez u prezantua para tifozëve në fushë në “King Abdullah Sports...

Rubini më i madh dhe më i vlefshëm ndonjëherë shitet në ankand, ja sa kushtoi ai

Një rubin 55,22 karatësh është bërë guri më e madh dhe më i vlefshëm i këtij lloji që është shitur ndonjëherë në ankand, duke...

Analiza e VOA: Mike Pence sfidon Trump për të qenë kandidat i republikanëve

Këtë javë disa republikanë kanë shpallur kandidaturën për president në përpjekje për të penguar ish-Presidentin Donald Trump që të marrë emërimin e Partisë Republikane...

Lajme të tjera

Web TV