Do mbyllet Big Brother këtë të shtunë?!! Vjen deklarata ‘bombë’

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të shtënat me armë në Top Channel duket se kanë ndikuar edhe në Big Brother.

Sipas Olti Currit, nga burime shumë të sigurta brenda produksionit, thonë se është menduar që finalja të bëhet të shtunën.

Ai tregon se do të jetë i eleminuari i radhës dhe më pas do të hapet një televotim flesh për finalistët.

“Flitet se nga ndikimi që kanë pasur familjarët pas të shtënave, ka pasur një presion të madh nga familjarët që të afërmit e tyre të lënë lojën për çështje sigurie dhe kjo ka shtyrë produksionin për ta mbyllur më shpejt. Eliminohet dikush dhe hapet një votim flesh për finalistët dhe më pas finalja i bie të shtunën, ose të martën, por zakonisht finalen mbahen në fundjavë”, thotë Olti Curri.

Nga ana tjetër, ditën e sotme njerëzit në mediat sociale kanë ngritur një pyetje: – Së pari, nuk është publikuar promo e spektaklit të sotëm siç ndodh gjithmonë, së dyti, në shtëpi nuk është dërguar asnjë zarf lidhur me lojërat e javës siç ndodh në çdo fillim jave dhe së treti, familjarët e banorëve janë të shqetësuar për jetën e tyre. Edhe pse publikisht nuk ka pasur reagime, ka zëra që thonë se shumë kanë kërkuar daljen e familjarëve të tyre.

Kujtojmë se produksioni vendosi shtyrjen e reality-showt me një muaj, duke lajmëruar finalen në 6 maj.

Të fundit

Historia e urës së Bruklinit dhe parada e elefantëve

Për t'u provuar njujorkezëve se ishte e sigurt, Ura e Bruklinit u testua nga një paradë e kafshëve të...

Lindi më 1 qershor 1926/ Merlin Monro, misteret e vdekjes se seks simbolit amerikan

Nga Leonard Veizi Ishte 36 vjeç dhe si shumë të tjerë dhe vuante nga insomnia, një term mjekësor që tregon pagjumësinë. Për këtë merrte qetësues...

Dy komisariate ndryshojnë varësinë, vëmendje krimeve kibernetike dhe problemeve në…

Me fillimin e muajit Qershor policia e shtetit ka zyrtarizuar disa ndryshime ne menyrën e organizimit të punës së  saj. Prej kësaj të enjte komisariati...

SHBA/ Mike Pence pritet të shpallë kandidaturën për president javën e ardhshme

Ish-zëvendëspresidenti i SHBA-ve, Mike Pence po planifikon të hyjë në garën për Shtëpinë e Bardhë në vitin 2024, sipas mediave të huaja. Pence, i cili...

U mbyt në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit, po peshkonte dhe…

Është gjetur trupi i pajetë i i 22-vjeçarit Valentin Nikolli, i cili u mbyt dje në lumin Mat. Valentin Nikolli u mbyt dje në lumin...

Lajme të tjera

Web TV