Real Madrid hedh sytë në Premier League, Los Blancos interesohen për anësorin e Chelsea

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Real Madrid është duke u përgatitur për merkaton e verës dhe si rrjedhojë po ndjek me vëmendje emrat që i interesojnë.

Nga mediet spanjolle raportohet se “Los Blancos” kanë shfaqur interesim të veçantë për mbrojtësin e djathtë të Chelsea-t, Reece James.

Me lëvizjet që ka bërë në merkatot e fundit klubi anglez duhet të bëjë edhe largime dhe James duket një shitje që mund të sjellë të ardhura të konsiderueshme për “Blutë” e Londrës.

Të fundit

Kroaci/ Përfshihet nga flakët depoja e plastikës, mbyllen shkollat

Një zjarr i madh shpërtheu në mëngjes në një depo plastike në qytetin lindor kroat të Osijekut, i cili...

Paralajmërimi i ekspertëve: Mos hani kurrë këto katër ushqime

Ndoshta duhet të mendoni dy herë, herën tjetër kur blini diçka nga supermarketi. Ekspertët e sigurisë ushqimore kanë zbuluar katër ushqimet e shitura në raftet...

Yjet dhe dashuria/ Pse ju do, sipas shenjave të Horoskopit

A keni menduar ndonjëherë se çfarë ju ka marrë partneri juaj? Përtej kimisë, romancës, dashurisë, tërheqjes që ekzistonte patjetër mes jush, për të qenë bashkë...

Zyrtare/ Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në 6 shtete dhe 3 kontinente

Kupa e Botës 2030 do të jetë thelbësisht e ndryshme nga të gjitha të mëparshmet. Duke përfituar nga festimi i 100-vjetorit të turneut (filloi...

“Nuk ndryshon norma bazë e interesit”/ Sejko: Ekonomia shqiptare ka vijuar të rritet

Guvernatori i Banksës së Shqipërisë, Gent Sejko deklaroi se norma bazë e interesit nuk do të ndryshojë. Gjatë një konference për mediat, Sejko u shpreh...

Lajme të tjera

Web TV