test

E rëndë/ Pacienti hidhet nga kati i katërt i spitalit të Gramshit, niset drejt Traumës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një pacient 67 vjeç, i identifikuar si Hekuran Llapushi është hedhur nga kati i katërt i spitalit të Gramshit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes, rreth orës 07:00.

67-vjeçari ishte shtruar në repartin e patologjisë që prej katër ditësh.

Këtë mëngjes ai është hedhur nga dritarja e dhomës ku ishte shtruar dhe ka përfunduar në tarracën e katit të dytë të spitalit.

Llapushi raportohet se ka pësuar fraktura të shumta në trup dhe hemorragji dhe është nisur drejt spitalit të Traumës.

Ai ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, por nuk dihen ende shkaqet e këtij akti.

Të fundit

Hotelet në informalitet/ 2.3 mln turistë në 4 muaj, vetëm 13% të deklaruar

Më shumë të huaj që vizitojnë vendin tonë po flenë në strukturat akomoduese. Të dhënat e fundit të INSTAT,...

Ngriti skemë mashtruese me TVSH/ Ja sa vite burg do të vuajë 46-vjeçari Erion Berberi

Gjykata e Sarandës ka dënuar me 6 vjet heqje lirie 46-vjeçarin nga Tirana, Erion Berberi. Vendimi është dhënë 4 ditë më parë nga Gjyqtari Mikel...

Shpallet qeni më i ‘shëmtuar’ në botë, ja shpërblimi që mori pronarja

Një qen në SHBA është titulluar si më i shëmtuari në botë. “Wild Thang” që është 8 vjeç e ka fituar garën për Qenin më...

Tri zakone të praktikuara nga çiftet më të lumtura

Shumë çifte që janë të zënë bëhen të pakënaqur dhe të largët, sepse çdo gjë tjetër ka përparësi mbi marrëdhënien e tyre. Ata shpesh humbasin...

Kapen me sasi të madhe droge dhe armë, arrestohen 4 shqiptarë dhe 1 italian

Një 41-vjeçar italian dhe 4 shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e Barit, të gjithë përgjegjës për trafikim të lëndëve narkotike, tre prej shqiptarëve...

Lajme të tjera

Web TV