test

E fundit/ Merr flakë makina në Tiranë, nuk raportohet për të lënduar (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një makinë është përfshirë nga flakët dhe për pasojë është shkrumbuar plotësisht.

Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të zonës së njohur ndryshe si “Farmacia 10” në Tiranë.

Fjala.al sjell pamjet nga vendngjarja.

Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar. Zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes, por pa mundur të shuajnë në kohë flakët.

Të fundit

Grida “zbulon” shkaqet e divorcit me Metën: Monika donte të ishte prima dona e politikës

Grida Duma ka “zbuluar” shkaqet e divorcit Meta-Kryemadhi. “Ka aq shumë pyetje që mund të ngrihen në raportet e krijuara...

Gentian Zenelaj nuk pranoi të merrte pjesë në filmin e Luizit. Ja cila ishte arsyeja

I ftuar në emisionin “Pushime On Top”, aktori Gentian Zenelaj u shpreh se arsyeja pse e ka refuzuar rolin në një film, ka qenë...

SKANDALI tek Onkologjiku, shkarkohen nga puna mjekët që orientonin pacientët tek privati

Ministrja e Shëndetësisë ka shkarkuar nga detyra mjekët e spitalit të Onkologjikut pas përgjimeve të publikuara, që tregojnë sesi ata përfitonin para nga pacientët...

Pothuaj 80% vlerësim pozitiv për kombëtaren shqiptare, edhe pse u eliminua

Nga Eduard Zaloshnja Pas eliminimit të kombëtares sonë nga kampionati europian, dy portale të mirëndjekura shqiptare, BalkanËeb dhe Shqiptarja.com pyetën audiencën e tyre për vlerësimin...

Skandali me mjekët tek Onkologjiku/ Reagon Koçiu

Ministrja e Shëndetësisë Albana Koçiu është “zgjuar” pasdite për të reaguar në lidhje me skandalin e bluzave të bardha tek Onkologjiku. Në një deklaratë për...

Lajme të tjera

Web TV