“Si ju duket nusja e vëllait”/ Motra e Luizit zbulon detaje, çfarë thotë për Kiara Titon

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Motra e Luiz Ejllit, Ina Ejlli, ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit, duke iu përgjigjur pyetjeve të shumta në lidhje me moderatoren Kiara Tito.

Ina Ejlli ka treguar se kanë komunikuar me moderatoren dhe se u duket shumë pozitive e ndryshe nga ajo që shfaqet në ekran.

“Si ju duket nusja e vllait”/ Motra e Luizit zbulon detaje,

Ajo është shprehur se e shohin Kiarën “me syrin dhe zemrën e Luizit”.

“Si ju duket nusja e vllait”/ Motra e Luizit zbulon detaje,

Kujtojmë se moderatorja Kiara Tito u eleminua nga Big Brother Vip një javë më parë në një përballje në nominim me Olta Gixharin.

Pas daljes së saj, Kiara ka treguar se mbështetja e saj për Luizin vazhdon edhe jashtë.

Pak ditë më parë ajo dërgoi një dron në shtëpinë e Big Brother ku shkruante “Të kam zemër, të dua Kiara”.

Të fundit

Do bëhen prindër?/ Getinjo konfirmon ribashkimin me Vivien

Para pak ditëve Getinjo dhe Vivien Thano u bënë kryefjalë e mediave. Kjo pasi çifti u filmua me njëri-tjetrin....

“Më 14 maj rinia foli”/ Basha vijon takimet: Qytetarëve iu është vrarë shpresa

Lulzim Basha vijon me takimet e tij me të rinjtë e të rejat. Ai është ndalur sërish sot në një takim, ku ndër të tjera...

Baballarët e kombit shqiptar dhe baballarët e shtetit të Kosovës, përballë Albin Kurti

Nga Mero Baze Ka një keqkuptim të madh, por dhe të qëllimshëm, në referimin në histori që nacionalkomunistët e Kosovës përfaqësuar nga Albin Kurti bëjnë...

Shkrirja e ASA-s/ Ankohet Gjinushi: Paguhem 300 mijë lekë të vjetra në muaj

Kreu i Akademisë së Shkencave, Skënder Gjinushi ka deklaruar se në këtë institucion nuk merr rroga. I ftuar në studion e Panorama TV, Gjinushi...

Lirimi i Tahirit/ Reagon Rama: Duhet të ketë drejtësi të barabartë për të gjithë

Një reagim për lirimin nga qelia të ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, ka ardhur edhe nga kryeministri Edi Rama. Në takimin falenderues që po...

Lajme të tjera

Web TV