Arbri dhe Zhaklina “sulmojnë” Kiarën/ “S’ke më nevojë për hapësira, presim të bësh seks”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy opinionistët e Big Borther Vip, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari nuk kanë kursyer ironitë me moderatoren Kiara Tito, e cila ishte një nga ish banoret që u votua për tu rikthyer brenda në shtëpi.

Pak minuta para hyrjes, Arbëri e thumboi duke i thënë se tashmë nuk ka nevojë për hapësira Kiara.

Moderatorja iu drejtua dy opinionistët që të kursejnë mendimet e tyre dhe të mos e sulmojnë gjatë kohës që do të jetë brenda në shtëpi.

Ndërsa Zhaklina nga ana tjetër tha se me hyrjen për herë të dytë të Kiarës në Big Brother Vip pret që të dyshja Luiz Kiara të bëjnë seks, duke thënë se tashmë ata janë “burrë e grua”

Të fundit

Sevilla mposht Romën me anë të 11-të metërshave dhe shpallet kampione e Europa League

Sevilla në qiellin e shtatë. Skuadra andaluziane triumfon në finalen e Europa League-s ndaj Romë në ruletën e penalltive,...

“Rritja e pagave për deputetët, skandaloze”/ Islami: Duhet të niste nga shtresat e ulëta

Rritja e pagave të administratës publike, mes të cilëve ministrave dhe deputetëve ishte temë diskutimi në në emisionin “Bardh a Zi” në ABC News....

Ligji i ri për pronat/ Manja: Deri në Dhjetor 2024 shqyrtohen 9 mijë kërkesa

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja,ka folur në emisionin “Opinion” për vendimin e Këshillit të Ministrave për ndryshimet në ligjin e pronave për të kompensuar...

Komandanti i KFOR-it/ Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për viktimat

Komandanti i KFOR-it, Angelo Michelle Ristuccia, ka deklaruar se po të mos ndërhynte KFOR’i në veri, “tani do të ishim duke mbajtur zi për...

“Nuk e lejoj as të gjallë e as të…”/ E bija falsifikon firmën dhe i merr nënës shtëpinë

Më 21 Mars, emisioni Stop transmetoi problemin e zonjës Varvara Kapurani, një 77-vjeçare nga Elbasani, e cila pas vdekjes së të shoqit dhe pas...

Lajme të tjera

Web TV