‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do të ulim taksat, transport publik falas, më shumë vëmendje për moshën e tretë dhe do të sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës.

“Me doktor Artan Distafën që është një vlerë e shtuar në ekipin tonë fitues në Këshillin Bashkiak.
Ne do të kthejmë vëmendjen tek qytetarët e Tiranës.

Me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do të ulim taksat, transport publik falas, më shumë vëmendje për moshën e tretë dhe do të sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës.

#BashkeFitojme”, shkruan Braimllari.

Të fundit

Gazetarja plas ‘bombën’: Ja çfarë do të bëjë prokuroria për çështjen e Tahirit

Burime të sigurta të gazetares Anila Hoxha deklaruan se pavarësisht se prokurori i çështjes ka aprovuar lirimin e Saimir...

Tkurret popullsia e Shqipërisë, 32 mijë banorë më pak gjatë vitit të kaluar

Edhe gjatë vitit 2022, popullsia e Shqipërisë vijoi tendencën rënëse. Sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT, më 1 janar 2023 në vendin tonë u...

Puthi Georgia Melonin/ Basha “xhelozon” Ramën: Sillet si yjet e Hollywood-it

Veprimi i kryeministrit Edi Rama një ditë më parë në Molavi, ku i dha një përaqfim të zjarrtë kryeminsitries së Italisë Georgia Meloni, është...

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Mbrëmjen e sotme është arrestuar Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro. Rama ka reaguar menjëherë për arrestimin e zyrtares. “Një Sekretare e...

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

Sekretarja e Përgjithshme e ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro është arrestuar këtë të premte. Arrestimi është kryer me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK) dhe...

Lajme të tjera

Web TV