“Babain tim mos e përmend më”/ Keisi debaton me Ronaldon: Fundi i botës (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dalja në nominim, e ka “ndezur” Ronaldon, i cili nuk priti fare të zbardhte dita, por vazhdoi direkt me sulmet menjëherë pas spektaklit.

Ai u shpreh se nuk ka dëshirë të merret fare me banorët që ka përballë në nominim, por se do të merret me ata që vegjetojnë në shtëpi, që sipas tij janë Nita, Keisi dhe Deamishel.

Duke përsëritur të njëjtën pyetje disa herë, Ronaldo kishtë dëshirë të dëgjonte nga vajzat se çfarë kanë bërë ato për të arritur deri në këtë pikë të lojës, përveç avantazheve që kanë patur me zarfet.

Deamishel i tha atij se këtë përgjigje duhet ta japë ai, duke qenë se i ka ndjekur edhe nga ekrani.

Fakti që Keisit i përmendi të atin, Sabianin, me argumentin se prej tij dhe Kristi arriti deri aty ku është, Keisi i kërkoi atij që të mos e zërë më me gojë babanë e saj, për aq kohë sa ai nuk është i pranishëm në shtëpi.

Të fundit

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season,...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Dhërmi/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke shkarkuar inerte pa autorizim

Një 56-vjeçar është nën hetim në gjendje të lirë, pasi u kap duke shkarkuar inerte në afërsi të një aksi rrugor, pa autorizim nga...

Humbi rrugën në Malin e Dajtit, policia i shkon në ndihmë turistit gjerman

Policia i ka ardhur në ndihmë një shtetasi gjerman. Ky i fundit rreth pasdites, në Malin e Dajtit, duke eksploruar natyrën, ka humbur rrugën,...

Tentativa për grabitje në fshatin Prush/ Autorët përleshën me efektivin

Tre personat e armatosur të cilët tentuan të vidhin me armë banesën e Gani Himës në fshatin Prush të Tiranës, patën përplasje me policinë,...

Lajme të tjera

Web TV