“Pritjes i erdhi fundi..”/ Motra e Luizit mbërrin në Tiranë, çfarë do ndodhë nesër në BBV

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Motra e protagonistit kryesor të Big Brother Vip, Ina Ejlli e cila momentalisht ka marrë nën administrim llogaritë e rrjeteve sociale të të vëllait ka mbërritur në Tiranë sot.

Luizi është një nga banorët e pakët që ka më shumë se 100 ditë qëndrimi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe ndër të paktët që është surprizuar nga familjarët.

Motra e Luiz Ellit,  e cila prej vitesh jeton në SHBA është tashmë është mjaft e njohur për publikun, sepse instagrami i Luizit tashmë mban emrin e  saj.Ina ka mbërritur në Tiranë dhe ardhja e saj lind dyshime se ajo mund të jetë surpriza e rradhës për Luizin, mbase nesër mbrëma.

“Pritjes i erdhi fundi, shkruan Ina Ejlli në profilin e saj, ku më pas ka zbuluar se ka vizituar vendlindjen, Shkodrën.

Para pak javësh Luizi u surprizua me ardhjen e kunatit të tij, bashkëshortin e Inës dhe më parë ka marrë një video nga motra  dhe mbesat e tij.

Kujtojmë se motra e Luizit ka folur edhe për të dashurën e Luizit, Kiarën me të cilën u lidhën gjatë qëndrimit në BBV.

Ajo ka treguar se kanë folur me moderatoren dhe ju duket shumë ndryshe nga çfarë kanë parë nga ekrani. Gjithashtu me një përgjigje shumë diplomatike, Ina tregoi se ata e shohin Kiaren, njësoj siç e sheh Luizin.

Të fundit

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Lajme të tjera

Web TV