Kamuflohej si furrtar dhe shiste droge, në pranga shqiptari në Itali

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Drogën e kishte fshehur në një magazinë të furrës së tij në Genova perëndimore.

Një 35-vjeçar shqiptar ra në prangat e policisë së Xhenovas.

Gjatë kontrollit në furrën e bukës atij ju gjet një sasi hashashi, të cilën e kishte fshehur në magazinë.

Ndërkohë gjatë kontrollit të banesës ju gjetën dhe sekuestruan 9 mijë euro cash, të cilat dyshohet se janë të ardhura nga tregtia e drogës.

I riu shqiptar u arrestua dhe është në pritje të seancës së menjëhershme të verifikimit.

Të fundit

Habit inxhinieri: E dashuroj një grua virtuale, spikere lajmesh po e po

Inxhinieri Biomjekësor, Ermand Mertenika thë se ai do e dashuronte një grua sintetike. Duke diskutuar për spikeren më të re...

Greqia mbyll Stadiumin Olimpik, impianti ka probleme me çatinë

Autoritetet greke kanë mbyllur stadiumin më të madh sportiv të vendit për shkak të pasigurisë së çatisë prej çeliku. Impianti u ndërtua për Lojërat...

Merimangat e politikës

Nga Artur Ajazi Politika në Shqipëri, është tjerrur keqas për mbi 32 vjet në skuta të errëra, aq sa do të duhen edhe 3 dekada...

Kryeministri japonez: Ndalimi i martesave brenda të njëjtit s*ks nuk është diskriminim

Kryeministri i Japonisë Fumio Kishida është kritikuar pasi tha se ndalimi i martesa brenda të njëjtit seks nuk është diskriminim. Javë më parë, ai i...

Nusja dhunon vjehrrit në Shkodër/ Të moshuarit e kallëzojnë në polici

Në Shkodër, policia ka nisur një procedim penal për një shtetase 39-vjeçare. Dyshohet se kjo shtetase ka ushtruar dhunë fizike ndaj vjehrrit të saj. Njoftimi i...

Lajme të tjera

Web TV