Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Kryemadhi: Në Tiranë Partia e Lirisë është shkrirë me PD-në e Berishës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka folur për zgjedhjet vendore të 14 majit.

Në emisionin “Quo Vadis”, Kryemadhi tha se strukturat e Partisë së Lirisë në Tiranë janë unifikuar dhe shkrirë në një të vetme me PD-në e Berishës, ku shtoi se edhe prezenca e saj nuk ishte e nevojshme.

“Në 25 prill, 6 mars, dhe 14 maj. Janë tre data të ndryshme. Pafuqësia e tradhtisë, kur ti shkon bashkë me shokun e luftës në luftë dhe shoku të qëllon pas shpine, normalisht që je i pafuqishëm dhe e vetmja gjë që thua është të marr sa më shumë me vete. Ndërsa në kuadrin e 6 marsit ishte një këndvështrim tjetër që nuk ishte sfida jonë por ishte një marrëveshje që i jepje të drejtën njerzve për të votuar dhe garuar, pavarësisht se kandidatët e opozitës kishin një garë të pabarabartë përball kandidatëve të mazhorancës.

Një qeveri, e zbarkuar në 6 bashki që ishin në garë. Tashmë jemi në një pozicion tjetër. Monika nuk është më një kryetare, por përfaqësuese e një strukture në qarkun e Fierit, edhe te një njësi administrative në Tiranë.

Në Tiranë prezenca ime është e panevojshme sepse shkrirja e strukturave të Partisë së Lirisë me PD, shtabet e Belind Këlliçit. Ka nevojë në njësitë e tjera dhe rrethet, por unifikimi është prezent. Unë e ndjej te metodologjia që përdor kundërshtari për të goditur procesin dhe demotivuar opozitarizmin”, tha ndër të tjera Kryemadhi.

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV