Babai mbulon me para djalin e porsalindur, por komentuesit ‘shpërthejnë’ në kritika

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje
Një baba është ‘masakruar’ me komente negative, pas një video që duhet thënë se është e tmerrshme.Babai ka vendosur që në shtratin e djalit të tij të porsalindur të vendosë qindra kartëmonedha, duke e mbuluar atë me para.

Teksa e ka postuar thjeshtë një “video funny” në fakt nuk rezultoi kështu, pasi komentuesit e konsideruan çmenduri këtët veprim, duke qenë se kartmonedhat kalojnë duar më duar dhe mbarin shumë mikrobe.

Sakaq ato janë një rrezik potencial serioz, sidomos për bebet e sapolindura.

Vendosja e të gjitha parave të mbushura me mikrobe tek një fëmijë është një rrezik i lartë”, komentoi dikush.

Ndërsa një tjetër shkroi: “Unë po mendoj se injoranca është thjeshtë gjenetike.”

 

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV