test

“Ruani fytyrën njerëz”/Hoxha thirrje qytetarëve:Pas 14 majit askujt nuk do t‘i bëhet vonë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një thirrje të fortë për qytetarët dhe personazhet publike, teksa vendi ndodhet në fushatë zgjedhore.

Në një status në rrjetet sociale, Hoxha kërkon që qytetarët të qëndrojnë larg politikanëve pushtet-dashës, pasi pretendon se mund të bëhen pis për gjithë jetën.

Ai deklaron se pas datës 14 maj, akujt nuk do t’i bëhet vonë për qytetarët.

Ruani fytyrën njerëz…

Bëni durim…

Qëndroni larg lebrozëve pushtet-dashës…

Edhe 11 ditë kanë mbetur…

Mjaftojnë vetëm pak sekonda përkrah faqezinjve, për t’u bërë pis për gjithë jetën…

Mbas datës 14 maj, askujt nuk do t‘i bëhet vonë për ju…”, shkruan gazetari.

Thirrja e Artan Hoxhës vjen pas videomesazheve të disa personazheve publike për politikanët. Ndër ta përmendim Noizyn, Çiljeta Xhilagën dhe Ermal Mamaqin, të cilët dolën në mbështetje të kryebashkiakut Erion Veliaj dhe pas kësaj humbën një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Thirrja e Artan Hoxhës/ Ruani fytyrën! Pak sekonda pranë

Të fundit

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

I ulur në tualet, politikani i bashkohet gabimisht takimit virtual

Një kryebashkiak i Rio de Janeiro të Brazilit u kap duke iu bashkuar një takimi në internet ndërsa ishte ulur në tualet. Sipas mediave të...

Supergoli i futbollistit turk, mamaja dhe e dashura shpërthejnë në lot

Turqia e nis me fitore Europianin, teksa triumfoi 3-1 ndaj Gjeorgjisë në ndeshjen e zhvilluar në “Singal Iduna Park” për llogari të grupit F. Kombëtarja...

Lajme të tjera

Web TV