“Tradhtuan” Berishën për socialistët/ Stresi për Çiljetën, Mamaqin dhe Lilën: Servila

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shumë artistë të cilët prej vitesh ishin pozicionuar nga të djathtët, këtë fushatë u shfaqën krah kandidatit socialist për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliajt.

Dikur Çiljeta, Ermal Mamaqi dhe Andi Lila dilnin në krahë të Sali Berishës në fushata zgjedhore, por këtë vit ka qenë krejt ndryshe dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak reperit të njohur dhe demokratit, Stresi.

Në një nga faqet në rrjet Stresi ka komentuar dhe ka sulmuar hapur VIP-at që kanë dalë në mbështetje të Veliajt. Pa asnjë hezitim ai i ka quajtur Çiljetën dhe Andi Lilën si “më servilat”, duke theksuar se ka qenë vetë dëshmitar kur ata ishin kundër Edi Ramës

“Çiljeta dhe Andi Lila sepse të dy i kam dëgjuar nga afër si e shanin Ramën dhe Veliajn kur ishin me ne, por njerëz të tillë ka plot kshu që s’na bën më përshtypje”, shkruan Stresi.

Ndërsa më tej ai ka siguruar fansat dhe mbështetësit e PD-së që do vazhdojë të jetë demokrat: Kam lind demokrat dhe ashtu do vdes.

Të fundit

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Pranga 42-vjeçarit që plagosi efektivin, Balla: Zero tolerancë !

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas kapjes së Klered Bozhanaj, autorit të plagosjes me armë zjarri të policit Edlir Alleshi mbrëmjen e...

Plagosi policin në krye të detyrës, arrestohet autori 42 vjeçar

Policia vë në pranga autorin e plagosjes me armë zjarri të punonjësit të Policisë mbrëmjen e djeshme. Në vijim të veprimeve kërkimore të kryera nga...

Lajme të tjera

Web TV