test

Një surprizë e veçantë po kurdiset për Luizin, Noizy zbulon detajet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Edhe pse dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe, mesa duket surprizat nuk kanë të sosur për Luizin. Një surprizë e madhe është duke u kurdisur për të nga stafi i ‘Big Brother VIP’ , por edhe miqtë e tij.

Bëhet fjalë për festën e tij të beqarisë. Kujtojmë se këngëtari i propozoi moderatores, KiaraTito për martesë para disa javësh dhe që prej asaj dite dyshja kanë filluar me plane dhe përgatitje.

Mesa duket, Luizi ka për ta kaluar festën e beqarisë në shoqëri të mirë, kjo pasi do të jenë të pranishëm fansa, por edhe padyshim miqtë e tij. Lajmi e ka konfirmuar gjithashtu edhe reperi Noizy, i cili me  anë të një postimi në Instagram shkroi se do të jetë i ftuarbashkë me finalistët për të ndezur atmosferën.

Të fundit

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Bajrami: “Dhamë maksimumin tonë, tani duhet të mendojmë për ndeshjen ndaj Kroacisë”

Nedim Bajrami shënoi golin më të shpejtë në historinë e Kampionateve Europiane, pas vetëm 23 sekondash lojë ndaj Italisë, por pavarësisht kësaj, kuqezinjtë dolën...

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kamala Harris. Takimi është zhvilluar në...

Lajme të tjera

Web TV