Arbri dhe Zhaklina flasin për ndjesitë e tyre të finales

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari ishin dy opinionistët e këtij edicioni të dytë të Big Brother.

Ata falenderuan produksionin për mundësinë që iu dha, për tu bërë pjesë e këtij spektakli gjigand.

Arbër: Ka qenë një rrugëtim i vështirë dhe emocionet për ne kanë qenë të mëdha. Sot unë i kam harruar të gjitha dhe më vjen mirë që kam qenë pjesë e këtij programi.

Zhaklin: Unë du të të falenderoj Arbana edhe ty dhe produksionin që më dhatë këtë mundësi.

Gjatë kësaj kohe unë i kam dhënë mendimet e mia gjatë gjithë kësaj kohe. Uroj të fitojë më i miri.

Të fundit

PS fushatë anëtarësimesh të reja/ Veliaj: Rezultati është te kutia e votimit

Fushata e anëtarësimeve të reja në Partisë Socialiste ka vijuar edhe në Njësinë 7 në kryeqytet. Drejtuesi Politik i PS...

Rama ndan lajmin e bukur: Shqipëria është destinacioni më i mirë në Evropë për 2023

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale një lajm shumë të mirë për të shqiptarët. Barometri i Turizmit i OKB-së ka bërë të...

Vrasja e 50 vjeçarit në Durrës, arrestohet njëri nga djemtë e tij

Arrestohet djali i madh i familjes Meta për vrasjen e kryefamiljarit në Durrës. Gazetari Leonidha Musaj raportoi më herët se policia kishte gjetur gjurmë...

Ekspertët thonë se po krijohet në heshtje një trend i ri për bukurinë

Mbase nuk e keni vënë re, por në botën e bukurisë ka aktualisht një lëvizje, sipas së cilës, minimalizmi konsiderohet shumë. Për të qenë...

“Nuk e ka ekzekutuar vajza”/ Karamuço nxjerr detaje nga vrasja e 50-vjeçarit në Durrës!

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço thotë se vrasja e 50-vjeçarit Pëllumb Meta nuk mund të jetë kryer nga vajza e tij 19-vjeçare Hygerta Meta. Në...

Lajme të tjera

Web TV